המשלוחים ממשיכים כרגיל למי ימי החלוקה מתחת למפה 

ברוכים הבאים למשק זמיר.

משק זמיר

משק זמיר הוא גוף שהוקם בשנת 2006 עי הד זמיר ודר מוחמד נאסר במטרה להקים מערכת איכותית לשיווק בשר ישיר ללקוחות פרטיים ומסחריים בכל רחבי הארץ. שיתוף הפעולה "יהודי ערבי" יכול להוות דוגמה ומופת לריקמת היחסים בין יהודים וערבים בארץ .

החברה שמה לה למטרה לקדם ולשפר את המודעות לבשרי איכות תוך שימת דגש על אמינות אנחנו משווקים בעיקר בשר ישראלי מקומי אבל גם בשרים מיובאים  אך מקפידים לידע את הלקוח מה הוא מקבל  טרי או קפוא מופשר תוך הקפדה על תהליכי ישון ושמירת הבשר הכל בפיקוח וטרינרי  והקפדה מירבית.

 

לחברה קו חלוקה המפיץ את ההזמנות כרגע בטווח שבין יבנה בדרום לזכרון יעקוב בצפון ולאזור שוהם במזרח כראשר החברה שמה לה למטרה להרחיב את החלוקה לכל חלקי הארץ .

 

חנות המפעל ממוקמת באזור התעשיה של טירה ( מצורפת מפת הגעה ) ופתוחה לשרות הקהל  הרחב בכל ימות השבוע למעט יום א'

  שעות הפתיחה: ימים ב ,ג,ד, 8:30 עד 18:00 יום ה,8:30 עד18 יום שישי ושבת ,7:30  עד  15:30

 

הד ובסם מקבלים תמיכה וליוי מגיתי זמיר אביו של הד שהוא שף מאסטר מומחה לבשר שעמד שנים רבות בראש מערכת שניהלה גני אירועים ושרותי קיטרינג ועמד מאחורי ההצלחה של כמה מהגנים המובילים בארץ כמו חוות רונית והטירה בגעש  לאורך כל השנים התמחה באירוח בסיגנון דרום אמריקאי שכמובן שהבשר היה מרכז האירוח ושמו יצא למרחקים כאחד המומחים המובילים בארץ לתחום האסדו והברבקיו  גיתי מלוה את החברה מבחינה מקצועית ונותן ללקוחות החברה תמיכה מקצועית ויעוץ בתחום האירוח 

 את הקיטרינג של משק זמיר מנהלת תו זמיר-בייעוץ של גיתי זמיר -בעל ניסיון של שנים בארועים.

 לתפריטים והצעות מחיר אפשר ליצור איתה קשר במייל tavzam@gmail.com או בטלפון 0524-838989

מומלץ להכנס לבלוג האוכל של תו למתכונים מיוחדים www.twoten.co.il 

הזמנות הבשר מסופקות ללקוחות ברכב קירור המורשה להובלת בשר לפי ימי חלוקה קבועים מראש תוך שימת דגש מקסימלית על התאמה  לדרישות הלקוח וצרכיו  ניתן לקבל גם מוצרי בשר מתובלים ומוכנים לתנור , מוצרי מזון מוכן  ,מבחר רטבים ותערובות תיבול  לבשר ובכלל ,מתקני אסדו ,גרילים , פחם ומוצרים נלוים . מבחר מוצרי קפה מקינטות וכלי בית של החברות :ביאלטי ומאורו האיטלקי 

בקרוב תפתח במקום סדנה לאסדו וברבקיו